Поиск по сайту
Реклама
Новости

Нова автоматика Lift Master для розпашних воріт

Прпонуємо до Вашого розгляду нові комплекти автоматики для розпашних воріт (інтенсивне використання) з живленням 24В, що на відміну від 230-вольтових аналогів мають наступні переваги:

Положення „відкрито” та „закрито” встановлюються легко – електрично, одним натиском кнопки та зберігаються в пам`яті при відсутності електроенергії або в разі ручного відкриття. Механічні частини стопорів, що викликають незручності, усунені.

До стандартного комплекту входять батареї резервного живлення, що забеспечують безвідмовну роботу електроприводу при відсутності напруги в електромережі. Встановлення сонячних батарей дає змогу використовувати чисту енергію сонця .

Чотрири окремих входи дають можливість підключення одночасно ІЧ-датчиків та інших чутливих елементів.

Новий блок керування забеспечує оптимальну роботу систем безпеки та контролю як в умовах промислового, так і приватного використання. Електричні кінцеві положення, м`який „старт”/„стоп”, мультисистема безпеки, система сенсорів „петля”, встроєний радіприймач, що підтримує до 50 пультів дистанційного керування, простий монтаж та налаштування.

Система сенсорів для контролю за пересуванням біля воріт. Автоматичне повне відкриття воріт, відкриття в режимі „фіртка”, визначення напрямку руху біля воріт.

13 января 2006 г.http://ukr-biz.net/user/41347.htm
назад
Вход для пользователей
 
© Крымский строительный портал, 2003-2021